Loading...
O nas 2017-04-26T18:52:29+00:00

Who we are

BUSINESS FINANCE ADVISORY GROUP (BFAG Sp. z o.o.)


to zespół osób z wykształceniem oraz średnio 20-letnim  doświadczeniem w takich obszarach jak:  prawo restrukturyzacyjne, upadłościowe, bankowe, finanse przedsiębiorstw, zarządzanie przedsiębiorstwami i ich finansami.

Na przestrzeni minionych dwóch dekad nasi specjaliści z obszaru finansów  pełnili z sukcesami różne funkcje w doradztwie finansowym, w bankach i innych spółkach związanych z rynkiem finansowym, na stanowiskach doradczych, zarządczych, analitycznych oraz jako dyrektorzy finansowi, także spółek giełdowych,
w tym jednej o ponad 100-milionowej kapitalizacji notowanej na parkiecie GPW.

Z kolei osoby z naszego zespołu posiadające wykształcenie prawnicze, specjalizują się przede wszystkim w zakresie prawa restrukturyzacyjnego i ochrony prawnej przed roszczeniami wierzycieli, przeprowadzając do tej pory dziesiątki skutecznych restrukturyzacji przedsiębiorstw i osób fizycznych, także w skrajnie trudnych sytuacjach.

  • Naszą misją jest dostarczanie naszym Klientom wartości dodanej poprzez świadczenie najwyższej jakości usług prawno-finansowych w sposób planowany i skuteczny, dbając przy tym o Ich szeroko-rozumiane bezpieczeństwo i interes.
  • Do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny mając na względzie unikalność jego projektu, a często powagę sytuacji. Wiemy, że każdy dzień ma znaczenie, dlatego zawsze działamy szybko i precyzyjnie, kierując się zasadą Hipokratesa „Primus non nocere” („Po pierwsze nie szkodzić”).

Zapraszamy do kontaktu oraz na spotkanie, aby poznać się osobiście i zaplanować rozwój Państwa biznesu.

Zespół BFAG